+90 246 232 71 40
cleanrose@cleanrose.com.tr

Kurumsal

Isparta 'yı ve Isparta gülünü tanıtmak amacı ile 1970 yılında " Hüseyin Bağcı Kozmetik " markası ile üretim faaliyetlerine başlayan firmamız, 2009 yılında " Clean Rose " markası ile kurumsallaşarak daha geniş pazarlara açılma arayışlarına hız vermiştir.


Gül kolonyası üreterek girdiği pazarda bugün cilt bakım ürünlerinden, parfüme ve kişisel temizlik ürünlerine kadar yüzlerce çeşit ürünle faaliyet göstermektedir. Ürün çeşit ve sayısını her geçen yıl daha da artırarak müşterilerine daha çok ürün seçeneği sağlamaktadır.


Gelip geçici değil, kalıcı olabilmek adına günübirlik pazarlama faaliyetlerine ağırlık vermek yerine AR-GE ve yatırıma önem vermektedir. Taklit eden değil, taklit edilen firma oluşumuz hep bu anlayışın sonucunda gerçekleşmiştir. Firma olarak makul fiyatta, kaliteli cilt bakım ürünlerini ve günümüz ihtiyaçlarını, günün teknolojisiyle birleştirerek siz değerli müşterilerimize sunmak firmamızın daimi hedefidir.


Clean Rose, yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışmakta olup tüketicilerimizin ürün ile ilgili tüm geri bildirimleri değerlendirilmektedir. Bu amaçla bize ulaştıracağınız her türlü öneri ve değerlendirmeler, müşteri odaklı anlayışımız doğrultusunda tüm ciddiyetimizde değerlendirilecektir.


Gülün adının tüm dünyaya yayıldığı, sağlıklı, tertemiz, gül kokan yarınlarda buluşmak dileğiyle...

Neden bizi tercih etmelisiniz?

Ürünlerimizi her geçen gün daha kaliteli ve daha yararlı hale getirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Bizler kendimizi geliştirirken sizlerin bizlere verdiği desteklerden dolayı çok teşekkür ediyoruz.

  • Hızlı Kargo

    Gün içerisinde 16:30 'a kadar gelen tüm siparişler aynı gün kargoya verilir.

  • Telefon Desteği

    Gün içerisinde 09:00 - 18.00 saatleri arasında sizlere telefon desteği verebiliyoruz.

  • Güvenli Ödeme

    Sitemizin güvenlik sertifikaları ile kredi kartınız ile 3D ödeme imkanı kolaylığı sunuyoruz.