Japon Kiraz Çiçeği Kolonyası

japon kiraz çiçeği blog

Japon Kiraz Çiçeği Kolonyası

Kokular hayatımızda kalıcı yerlere sahip olan duygulardır. İnsan bir kez duyduğu kokuyu bir daha unutmaz derler. Gerçekten de kimi kokular vardır ki imza niteliği taşır. Nerede duysa o kokuyu insan tanır. Japon kiraz çiçeği kolonyası da bu özel kokulardan birisi.

 

Klasik Kokulardan Sıkılmadınız mı?

Kolonya deyince akla şüphesiz ki limon kolonyası gelir. Fakat günümüzde kolonya çeşitleri öylesine arttı ki artık insanlar çeşit çeşit kokulardaki kolonyaları denemekten kaçınmıyorlar hatta daha fazla seviyorlar. Japon kiraz çiçeği kolonyası da son zamanlarda gönüllerde taht kurmuş kokulardan birisi. Kokuların insan üzerindeki etkisinden bahsetmiştik, öyle ki baktığımızda Japon kiraz çiçeği kolonyası kokladığınız andan itibaren sizi bambaşka yerlere götürüyor.

 

Kokuların Kalıcı Olması İçin Ne Yapmalı?

İnsan sevdiği kokuların gün boyu üzerinde daha fazla kalmasını istiyor. Gün boyu o kokuyu duymak, hissetmek istiyor. Burada vücudumuzu tanımak da önemli rol oynuyor aslında. Araştırmalara göre el bileklerimiz ve kulaklarımızın arka kısmına sürdüğümüz bir miktar koku gün boyu tazeliğini koruyor.

 

Farklı Kokular Pozitif Enerji Saçıyor!

Klasik kokuların dışında farklı ve hoş kokular hayatımızda pozitif enerji saçıyor. Japon kiraz çiçeği kokusu gibi kokular gün içerisinde sıktığımızda ruhen de tazelenmemizi sağlıyor. Kolonyaların ferahlatıcı etkisini bilmeyenimiz yoktur. Bu ferahlatıcı etkisi ile kolonyalar çok fazla tercih ediliyor. Yeni kokular kullanıcılar tarafından oldukça fazla dikkat çekiyor.

 

Hoş Kokusu ile Kalpleri Fethedecek!

Hoş kokusu ile gönülleri fetheden Japon kiraz çiçeği kolonyasını gün boyu yanınızda taşımak isteyeceksiniz. Öyle ki kendinizi bambaşka diyarlarda, çiçek bahçelerinde hissedeceksiniz. Kokuların huzur dolu dünyası kapılarını Japon Kiraz çiçeği kolonyasına açıyor. Bir kez deneyenlerin vazgeçilmez kokusu olacağından hiç şüphemiz yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir