Gülün Kozmetik Olarak Ürün Yelpazesi

Gülün Kozmetik Olarak Ürün Yelpazesi

Gülün Kozmetik Olarak Ürün Yelpazesi

Isparta, güllerin muhteşem kokusu ile harmanlandığı şehir! Isparta güllerinin kokusu kremlerimizden, duş jellerimize, parfümlerimize kadar her alanda kullanımda. Gül kokusunu bu kadar tercih edilir kılan özelliklerden birisi de şüphesiz ki verdiği huzur. İşte bu sebeple Gülün kozmetik olarak ürün yelpazesi oldukça geniş.

 

Aşk ve Sevgi Duygularını Arttırır!

Sevdiğimiz birisine gül vermek geçmişten bu yana bir gelenek aslında. Peki ya gülü bu kadar değerli kılan ne? Elbette ki kokusu! Gülün eşsiz ve yoğun kokusu insanın içindeki sevgi ve aşk duygularını da tetikler. Sevdiğiniz kişiye hediye edeceğiniz gül kokulu bir parfüm onu bu sebeple çok mutlu edecektir. Aşkın, sevginin en güzel temsili olacaktır.

 

Gül Suyu ile Cildinizi Canlandırın!

Gülün kozmetik olarak ürün yelpazesi öylesine geniş ki, bu çiçeğin pek çok farklı alanda kullanıldığı görülebilir. Öyle ki gül reçelleri pek çok evde kahvaltı sofralarının vazgeçilmez parçası. Gül suyu da buna en büyük örnek aslında. Ramazan ayında güllaçlarımızı şenlendiren gül suyu, yüzümüze sürdüğümüzde de cildimize mükemmel bir ışıltı katar. Yüz temizliğinde kullanılan önemli bir üründür, yüzde yüz doğal olması ise en önemli maddedir.

 

Gül Kolonyası ile Yenilenin!

Gül kolonyası son zamanlarda en çok tercih edilen kolonya çeşitleri arasında. Klasik limon kolonyasından sıkılanlar için ise muhteşem bir alternatif. İşte, okulda her yerde yanınızda taşıyacağınız gül kolonyası sizi yalnızca ferahlatmak ile kalmaz ruhen de yenilenmenizi sağlar.

 

Gül Kokulu Mumlar ile Evlerinizi Şenlendirin!

Herkes evinin misler gibi kokmasını ister. Gül kokulu mumlar bunun için harika bir seçenek. Gül kokulu mumlar evinize pozitif enerji verir bununla da kalmaz sizi dinginleştirir, huzur ortamı sağlar.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir