Gül Parfümü Ne Kadar Kalıcıdır?

gül parfümü ne kadar kalıcıdır

Gül Parfümü Ne Kadar Kalıcıdır?

Parfüm, kendimizi başka insanlara ifade edişimizin etkileyici bir yoludur. Her insanın kendine bir koku seçip onu devamlı kullanması, insanın “imza koku”sunu oluşturur. İmza kokunuzun muhteşem bir koku olmasını istiyorsanız, ister kadın isterseniz de erkek olun, cinsiyet fark etmeksizin gül parfümünü tercih edebilirisiniz. Gül parfümü, doğal içeriği ve mis kokusu ile dünyada en çok tercih edilen kokular arasında yer almaktadır.

 

Gül parfümü, hoş kokusu ile girdiğiniz ortamdaki herkesin dikkatini çekmenizi sağlayacaktır. Hatta insanlar size parfümünüzü dahi sorabilir. Gül parfümünün mis kokusu, doğal içerikli olduğu için diğer kimyasal içerikli parfümler gibi negatif etkilerden uzak olacaktır. Örneğin gül parfümünü direkt cildinize sıktığınızda alerji olacak mı acaba gibi bir kaygınız olmasın. %100 doğal içerikli gül parfümü hassas ciltler ile uyumludur. Gül parfümü kullandığınız zaman alerji riski doğmaz.

 

Gül parfümü, kalıcı bir parfümdür. Sabah parfüm sıktığınız zaman gün içerisinde sık sık tazelemek zorunda kalmazsınız. Çoğu kimyasal parfümün kokusu siz evden çıkıp işe gidene dek üzerinizden uçar gider. Ancak gül parfümünün kalıcılığı doğal içeriği sayesinde yüksektir. Sabah evden çıkarken sıkın, bir daha gün içerisinde parfüm sıkmak aklınıza gelmeyecektir, aynı zamanda buna da ihtiyaç duymayacaksınız.

 

Gül parfümünü özellikle el bileklerinize, boynunuza ve kulağınızın arkasında sıkarak parfümünüzün kokusunun dışarıya daha kolay dağılmasını sağlayabilirsiniz. Böylelikle gül parfümünün kokusu gün boyu teninizde kalacaktır. İsterseniz kıyafetlerinizin üzerine de sıkarak kıyafetlerinizin de hoş kokmasını sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir